druk wielkoformatowy, haft komputerowy, sitodruk, reklama wizualna, serwisy www....

  

INNE USŁUGI I GADŻETY

W swojej gamie usług oferujemy szeroki wachlarz artykułów reklamowych potocznie nazywanych gadżetami reklamowymi, które służą do promowania swojej firmy, jako prezent uznaniowy dla najlepszych klientów, czy też swoich bliskich. Do tego oferujemy szeroki wachlarz znakowania poszczególnych produktów od graweru laserowego, tampondruk, sitodruk, hotstamping itd. Współpracując z największymi dostawcami w kraju oferujemy powtarzalność produktów wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Wystarczy znaleźć w odpowiednim katalogu interesujący Państwa produkt, skontaktować się z nami telefonicznie, bądź mailowo, podać kod produktu i ilość, a my przygotujemy odpowiednią ofertę cenową wraz z możliwościami znakowania.

VOYAGER 2020 - 6000 artykułów reklamowych

VOYAGER XD 2020 - Kolekcja designerskich artykułów reklamowych

FOFCIO Promo Toys - Pluszowe zabawki reklamowe i akcesoria

VOYAGER Special Edition 2019/2020 - VOYAGER Special Edition 2018/2019

Każdy z produktów podlega personalizacji, więc w łatwy sposób mogą stac się kreatywnym gadżetem reklamowym!

DAVE DESIGN - Studio reklamy należy do : Firma Handlowo Usługowa Dorota Klarecka to firma, która od 2007 rozpoczęła działalnośc związaną z branżą reklamową i systematycznie powiększa pole swego działania w zakresie usług reklamowych.

     Zajmujemy się tworzeniem firmowych stron internetowych, sklepów internetowych, blogów, fotoblogów, stron informacyjnych oraz ich optymalizacją i pozycjonowaniem w sieci pod kątem wyszukiwarki google.

     Tworzymy wiele użytkowych projektów graficznych takich jak wizytówki, banery, ulotki, teczki firmowe, papier firmowy, katalogi firmowe i wiele innych. Współpracujemy z kilkoma dużymi drukarniami co pozwala nam na pełną realizację - wydruk  naszych projektów wykonanych dla kliena. Tworzymy pełne wizualizacje reklamowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

     Zajmujemy się rónież reklam awizualną,  opierającą się na tworzeniu szyldów reklamowych, banerów, plafonów świetlnych jak i oklejanie witryn sklepowych, wystawowych i właściwie wszelkiego rodzaju powierzchni reklamowych zleconych przez klienta.

     Świadczymy również usługi reklamowe dotyczące  oklejania aut firmowych w reklamę mobilną, we wszelkiego rodzaju naklejki reklamowe, napisy itd. Jesteśmy w stanie zaprojektować cały projekt, wydrukować, czy też wyciąć odpowiednie materiały i  okleić auto. Wykorzystujemy najlepsze na rynku materiały-nośniki-folie, tak aby efekt finalny był zadowalający dla naszego klienta.