druk wielkoformatowy, haft komputerowy, sitodruk, reklama wizualna, serwisy www....

  

ODZIEŻ ROBOCZA

b_240_200_16777215_00_images_20160518_064025.jpg

W naszej ofercie specjalistycznej odzieży roboczej i BHP znajduje się szeroka gama produktów oferowanych przez naszego partnera handlowego i producenta odzieży firmę Sara Workwear. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą odzieży, wybranie odpowiedniego artykułu i kontakt z nami z celu stalenia ilości zamówienia, ceny oraz metody znakowania.

Posiadamy zarówno ubrania robocze, jak i takie, które charakteryzują się ponadczasową elegancją. Wykonujemy dowolne nadruki reklamowe, a wszystko zależy od koncepcji zleceniodawcy. Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami, dzięki czemu są one nie tylko precyzyjnie wykończone, ale również trwałe. Nie trzeba więc obawiać się, że ulegną przedwczesnemu uszkodzeniu.

KATALOG

DAVE DESIGN - Studio reklamy należy do : Firma Handlowo Usługowa Dorota Klarecka to firma, która od 2007 rozpoczęła działalnośc związaną z branżą reklamową i systematycznie powiększa pole swego działania w zakresie usług reklamowych.

     Zajmujemy się tworzeniem firmowych stron internetowych, sklepów internetowych, blogów, fotoblogów, stron informacyjnych oraz ich optymalizacją i pozycjonowaniem w sieci pod kątem wyszukiwarki google.

     Tworzymy wiele użytkowych projektów graficznych takich jak wizytówki, banery, ulotki, teczki firmowe, papier firmowy, katalogi firmowe i wiele innych. Współpracujemy z kilkoma dużymi drukarniami co pozwala nam na pełną realizację - wydruk  naszych projektów wykonanych dla kliena. Tworzymy pełne wizualizacje reklamowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

     Zajmujemy się rónież reklam awizualną,  opierającą się na tworzeniu szyldów reklamowych, banerów, plafonów świetlnych jak i oklejanie witryn sklepowych, wystawowych i właściwie wszelkiego rodzaju powierzchni reklamowych zleconych przez klienta.

     Świadczymy również usługi reklamowe dotyczące  oklejania aut firmowych w reklamę mobilną, we wszelkiego rodzaju naklejki reklamowe, napisy itd. Jesteśmy w stanie zaprojektować cały projekt, wydrukować, czy też wyciąć odpowiednie materiały i  okleić auto. Wykorzystujemy najlepsze na rynku materiały-nośniki-folie, tak aby efekt finalny był zadowalający dla naszego klienta.