druk wielkoformatowy, haft komputerowy, sitodruk, reklama wizualna, serwisy www....

  

ODZIEŻ REKLAMOWA

b_240_200_16777215_00_images_20210112_160233.jpgNiezmiernie się cieszymy, że postanowiłeś wejść na naszą stronę i sprawdzić, co mamy do zaoferowania. Nasze produkty to wyselekcjonowane z niezwykłą starannością ubrania i akcesoria od największych producentów odzieży takich jak: Malfini, JHK, Roly, Sara Workwear, Fruit of the Loom oraz wielu innych znanych marek! Dzięki temu, że mamy bardzo szeroki wybór oraz produkty najlepszej jakości zostaniesz obsłużony kompleksowo, a odzież firmowa będzie się prezentować doskonale dzięki wysokojakościowym materiałom naszych produktów i nadrukom wykonanym z niezwykłą starannością.

Odzież reklamowa posiadająca firmowe nadruki często wykorzystywana jest w miejscu pracy. Po przesłaniu do nas grafiki i ilość szt. do zdobienia dobierzemy najlepszą i najtańszą metodę zdobienia odzieży. Wysokiej jakości odzież reklamowa to sprawdzony sposób na to, aby poprawić wizerunek marki. Ważne jest to, aby projekt został stworzony z troską o najmniejsze detale. W naszej ofercie można znaleźć takie ubrania promocyjne, jak np. koszulki, koszulki polo, bluzy, polary, kurtki, kamizelki, spodnie / szorty, czapki, a także wiele innych. Zapewniamy profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość. Wykorzystujemy zróżnicowane technologie druku, a dobór uzależniony jest od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta.
Haft komputerowy, naszywki haftowane, sitodruk, termotransfer, sublimacja

DAVE DESIGN - Studio reklamy należy do : Firma Handlowo Usługowa Dorota Klarecka to firma, która od 2007 rozpoczęła działalnośc związaną z branżą reklamową i systematycznie powiększa pole swego działania w zakresie usług reklamowych.

     Zajmujemy się tworzeniem firmowych stron internetowych, sklepów internetowych, blogów, fotoblogów, stron informacyjnych oraz ich optymalizacją i pozycjonowaniem w sieci pod kątem wyszukiwarki google.

     Tworzymy wiele użytkowych projektów graficznych takich jak wizytówki, banery, ulotki, teczki firmowe, papier firmowy, katalogi firmowe i wiele innych. Współpracujemy z kilkoma dużymi drukarniami co pozwala nam na pełną realizację - wydruk  naszych projektów wykonanych dla kliena. Tworzymy pełne wizualizacje reklamowe dla małych i średnich przedsiębiorstw.

     Zajmujemy się rónież reklam awizualną,  opierającą się na tworzeniu szyldów reklamowych, banerów, plafonów świetlnych jak i oklejanie witryn sklepowych, wystawowych i właściwie wszelkiego rodzaju powierzchni reklamowych zleconych przez klienta.

     Świadczymy również usługi reklamowe dotyczące  oklejania aut firmowych w reklamę mobilną, we wszelkiego rodzaju naklejki reklamowe, napisy itd. Jesteśmy w stanie zaprojektować cały projekt, wydrukować, czy też wyciąć odpowiednie materiały i  okleić auto. Wykorzystujemy najlepsze na rynku materiały-nośniki-folie, tak aby efekt finalny był zadowalający dla naszego klienta.